picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Druk wizytówek w Warszawie, komu zlecić ?

Druk wizytówek w Warszawie, komu zlecić ?

Mam projekt wizytówki. Chcę zlecić go jakiejś profesjonalnej drukarni, która zajmuje się drukiem wizytówek w Warszawie.

Projekt jest dość wymagający.

Mariusz

Posty: 17

 
Ciekawe sposoby, niezwykle przystępna cena tak można określić ten druk wizytówek Warszawa. Osobiście czekam na realizację swojej wizytówki. Jak będzie gotowa, dam znać.

ja2210

Posty: 33

 
Uważam, że ten druk wizytówek, który robi firma z Warszawy jest inny od wszystkich. Przede wszystkim Ci ludzie mają świetne sposoby. Miałem z nimi styczność i podziwiam ich za wiedzę, umiejętności i pasję poczynania. Szczerze polecam.

Lupusx

Posty: 14

 
Dzisiaj furorę robi druk wypukły na wizytówkach. To adres strony drukarni, która trudni się tego rodzaju projektami http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/.

Bunys

Posty: 23

 
Z tą drukarnią a dokładnie z ich drukiem wizytówek w Warszawie miałem kilkakrotnie do czynienia. Mogę firmę polecić, bo ich idee zawsze się w moim przypadku sprawdzały. Współpraca bardzo miła, a jakość nie do podważenia. Polecam więc z zamkniętymi oczami.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Niewiele wiedziałem w takim układzie o druku wypukłym. Sądzę, że teraz ludzie potrzebują dużych zmian odnośnie wyglądu swojej wizytówki, dlatego taki pomysł bardzo się jak widać podoba. Wchodziłem na stronę tej drukarni i sam mam już plan, co wybrać dla siebie. Mają bardzo liczną ofertę. Pozdrawiam.

TomekK

Posty: 14

 
Osobiście zamówiłem sobie wizytówkę z drukiem wypukłym. Spodobała mi się taka jedna i dlatego podjąłem taką decyzję. Mój projekt jest nieco inny, ale ten druk jest naprawdę procesjonalny. Warto w takie coś zainwestować parę złotych. Każdy, kto ma ją w ręku, ma ją nieco dłużej niż zwykłą, a o to właśnie chodzi.

turysta00

Posty: 14