picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Witam! U kogo kupić sztukaterię elewacyjną żeby nie przejechać się na jakości? Wiadomo że na zewnątrz taki styropian będzie miał dość trudne warunki, zważywszy na wahania temperatury czy opady. Ktoś, coś? Montowaliście u siebie na domu takie dekoracje?

batmann

Posty: 2

 
Taką sztukaterię to się klei jakoś, czy w jeszcze inny sposób przytwierdza? Ktoś może coś więcej na ten temat napisać? Bo tak szukałem info i nie mogłem znaleźć.

Babeczka

Posty: 34

 
Kupiłem trochę sztukaterii wewnętrznej od Perfect Styr niedawno i jestem zaskoczony bardzo pozytywnie. Już pomijam że jakościowo te ich listwy wyglądają naprawdę dobrze, to też na plus mnie zaskoczył montaż. Szybko i gładko to idzie, sztukateria rzeczywiście trzyma się ściany, nie ma problemów z instalacją na sztywno. Rozmiary i w ogóle formaty dekoracji można na ich stronie podejrzeć – perfectstyr.com.pl .

grzes3345

Posty: 21

 
Nie wiem u kogo taką sztukaterię najlepiej zamówić, i tak wszystko potem wychodzi w praniu, czyli w trakcie montażu i po jakimś czasie. Wiadomo że najlepsze jakości muszą być te zewnętrzne dekoracje, bo jednak klimat w Polsce mamy dość wymagający.

Robuś

Posty: 7

 
Jedyne styropiany jakie montowałem w swoim życiu to kasetony na suficie. Pamietam że trochę się z tym umordowałem ale trzymały się dość ładnie przez kilka lat, na pewno plusem było to że wyciszały sąsiadów z góry...

warter88

Posty: 8

 
Na pewno wybór jest aktualnie dużo większy niż jak pamiętam te kilkanaście lat temu gdzie miałem fazę na takie dekoracje i ciężko było coś sensownego upolować wtedy.

xacax

Posty: 10

 
Tak się zastanawiam czy sztukaterię można z sensem montować przy bardziej nowoczesnych modernistycznych aranżacjach wnętrz? Bo takie zdobniki to mi się kojarzą dość klasycznie, trochę ze stylem royal etc.

dzikidziki

Posty: 14

 
Wewnątrz to mi się taka sztukateria średnio widzi, ale już na elewacji, przy okiennicach i balkonach to naprawdę widziałem sporo fajnie zrobionych domów u mnie w mieście.

Yuri20

Posty: 8

 
Nic mi do głowy teraz nie przychodzi jeśli chodzi o producentów. Podpytam, brat pracuje przy wykończeniach wnętrz i elewacjach także może on akurat będzie wiedział cosik więcej.

Poznaniaczek2

Posty: 12